Norge beste nasjon i E-Tournament!

Submitted by
Anonym (ikke bekreftet)
Publisert
19. oktober 2020
Image

ITF World Open E-Tournament er over for denne gang, og vi er svært stolte over innsatsen til de norske utøverne. 9 gull, 4 sølv og 18 bronse totalt gjorde at vi ble beste nasjon! Bergen Taekwon-Do klubb ble alene nest beste klubb, med 3 gull, 1 sølv og 3 bronse. Gratulerer til alle som har deltatt - uansett om det resulterte i medalje eller ikke!

 

Gull:

Emma Ovlien (Oslo Øst) - 24240 INDIVIDUAL FEMALE 15-17 YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Solveig Lund Haukebø (Molde) - 24250 INDIVIDUAL FEMALE 15-17 YEARS PATTERN 1. DAN

Erika Krogstad (Trondheim/Melhus) - 25250 INDIVIDUAL FEMALE 18-35 YEARS PATTERN 1. DAN

Laila Haram (Ålesund) - 26280 INDIVIDUAL FEMALE 36-45 YEARS PATTERN 4.-6. DAN

Vidar Vestnes (Ålesund) - 16270 INDIVIDUAL MALE 36+ YEARS PATTERN 3. DAN

Tore Gundersen (Finnmark) - 17250 INDIVIDUAL MALE 46+ YEARS PATTERN 1. DAN

Blom-Andersen/Boonstra/Iversen/Storvik/Svendsen/Trengereid (Bergen) - 74270 TEAM FEMALE 12-17 YEARS PATTERN 1.-3. DAN

Iversen/Svendsen (Bergen) - 74570 TEAM FEMALE 12-17 YEARS PRE-ARRANGED SPARRING 1.-3. DAN

Iversen/Lind (Bergen) - 64570 TEAM MALE 12-17 YEARS PRE-ARRANGED SPARRING 1.-3. DAN

 

Sølv: 

Una Langeland Gravvold (Surnadal) - 24250 INDIVIDUAL FEMALE 15-17 YEARS PATTERN 1. DAN

Ann Linnea Hole (Bergen) - 25260 INDIVIDUAL FEMALE 18-35 YEARS PATTERN 2. DAN

Trine Hammerø (Oslo Øst) - 25270 INDIVIDUAL FEMALE 18-35 YEARS PATTERN 3. DAN

Jack Eilertsen (Trondheim) - 15250 INDIVIDUAL MALE 18-35 YEARS PATTERN 1. DAN

 

 

Bronse:

Ronja Wiker Elverum (Finnmark) - 24240 INDIVIDUAL FEMALE 15-17 YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Vilrun Otre Røssummoen (Bergen) - 25260 INDIVIDUAL FEMALE 18-35 YEARS PATTERN 2. DAN

Maja Wilhelmina Dragland (Oslo Øst) - 26240 INDIVIDUAL FEMALE 36-45 YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Lena Warelius (Finnmark) - 27240 INDIVIDUAL FEMALE 46+ YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Anette Viig Østensen (Røyken) - 27240 INDIVIDUAL FEMALE 46+ YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Tor Kristian Kyrkjeeide (Oslo Øst) - 14240 INDIVIDUAL MALE 15-17 YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Mats Lind (Bergen) - 14250 INDIVIDUAL MALE 15-17 YEARS PATTERN 1. DAN

Ole Martin Klungerbo (Trondheim) - 15250 INDIVIDUAL MALE 18-35 YEARS PATTERN 1. DAN

Jon Olav Kvalsund (Ålesund) - 15260 INDIVIDUAL MALE 18-35 YEARS PATTERN 2. DAN

Bjørn Ove Vikhagen (Molde) - 16250 INDIVIDUAL MALE 36-45 YEARS PATTERN 1. DAN

André Roshan (Arendal) - 16260 INDIVIDUAL MALE 36-45 YEARS PATTERN 2. DAN

Espen Brochmann (Asker) - 16260 INDIVIDUAL MALE 36-45 YEARS PATTERN 2. DAN

Lasse Bertelsen (Oslo Øst) - 17250 INDIVIDUAL MALE 46+ YEARS PATTERN 1. DAN

Geir Jahrsengene (Asker) - 17250 INDIVIDUAL MALE 46+ YEARS PATTERN 1. DAN

Bekkevold/Birkeland/Jenstad/Viig Østensen/Wold Borlaug (Røyken) - 74240 TEAM FEMALE 12-17 YEARS PATTERN 4.-1. GUP

Brendmo/Olsen (Værnes) - 74570 TEAM FEMALE 12-17 YEARS PRE-ARRANGED SPARRING 1.-3. DAN

Storvik/Trengereid (Bergen) - 74570 TEAM FEMALE 12-17 YEARS PRE-ARRANGED SPARRING 1.-3. DAN

Antonsen/Muri (Molde) - 64570 TEAM MALE 12-17 YEARS PRE-ARRANGED SPARRING 1.-3. DAN